آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده

بدینوسیله از کلیه صاحبان سهام شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار( سهامی خاص) به شماره ثبت ۳۸۶۴۷۱ تهران و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۳۶۵۷۳۸ دعوت بعمل می آید تا در جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت که در روز چهارشنبه مورخ ۲۸/۰۱/۱۳۹۸ ساعت۰۹:۰۰ در محل جدید شرکت به نشانی سعادت آباد، خیابان علامه طباطبائی شمالی، خیابان هجدهم غربی، پلاک ۳۰، طبقه اول – کدپستی ۱۹۹۷۹۸۳۸۱۱ تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.

دستور جلسه : تغییر نشانی محل اصلی شرکت
هیئت مدیره

فروش واحد های اداری و تجاری در تهران آگهی مزایده ۲/۹۷

شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار در نظر دارد تعدادی از املاک خود را طبق جدول ذیل با شرایط  نقد در مزایده عمومی از تاریخ ۱۹/۰۷/۱۳۹۷ لغایت ۲۹/۰۷/۱۳۹۷ به فروش رساند .

لذا علاقه مندان می توانند بمنظور کسب اطلاعات و راهنمایی ، هماهنگی برای بازدید از محل و دریافت اوراق مزایده با پرداخت هزینه مربوطه و تسلیم پیشنهادات همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۱۶ (باستثناء ایام تعطیل) به نشانی تهران، بلوار آفریقا، خیابان شهید ستاری، نبش خیابان مدیر، پلاک ۲، طبقه پنجم، مراجعه و یا با تلفن های  ۸۸۶۵۹۰۱۵ و ۸۸۶۵۹۰۱۶ داخلی  ۱ و ۴ تماس حاصل نمایند.

آخرین مهلت شرکت در مزایده و تحویل پاکت های پیشنهاد قیمت، روز یکشنبه  ۲۹/۰۷/۱۳۹۵ ساعت ۱۶ و تحویل پاکت های پیشنهاد قیمت صرفاً در نشانی دفتر می باشد”

عقد تفاهم نامه با شرکت Dong Yong Pc

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار، همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر، جناب آقای دکتر محمود نصرتی (مدیر عامل شرکت) و جناب آقای دال یانگ پارک (مدیرعامل شرکتDong Yong Pc ) طی نشستی در محل شرکت، نسبت به عقد تفاهم نامه ای مشترک در زمینه همکاری در تولید و اجرای پارکینگ های مکانیزه و اسمارت، پل های عابر پیاده مکانیزه، پله برقی و پیاده روهای متحرک با تکنولوژی روز دنیا در قالب قراردادهای مشارکت و سرمایه گذاری اقدام نمودند.

در حاشیه این نشست آقای پارک با تأکید بر فراهم آوردن ظرفیت لازم جهت انتقال کامل این تکنولوژی به داخل کشور و تولید انواع پارکینگ ها از امضاء این تفاهم نامه ابراز خرسندی نمود.

در ادامه مدیر عامل شرکت ساختمان و عمران شهر پایدار نیز با اشاره به اهمیت عقد این تفاهم نامه در ابعاد گوناگون من جمله افزایش ظرفیت تولید داخل و اشتغال زایی، آن را گامی مؤثر در ارائه خدمات بهینه، کاهش مصرف انرژی، که کنترل ترافیک شهری و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان که همانا مطلوب مدیران شهری نیز می باشد توصیف نمود.